Predbežná objednávka

Po objednaní služieb sa s Vami spojíme a upresníme podrobnosti. Ak máte otázky ohľadom objednávaných služieb, zavolajte nám na číslo +421 911 34 51 53 (pon-pia, 9-16 hod) alebo napíšte na predaj@mailissimo.sk.

Mailissimo účet

Služba nie je dostupná pre nových klientov

Kredity na odosielanie emailov

Vyberte si, koľko emailov chcete zo systému odoslať...

Každý email, ktorý zo systému Mailissimo odošlete, zníži stav Vašich kreditov o 1. Použitie kreditov nie je časovo obmedzené, môžete si preto objednať väčší počet a využívať ich počas celého roka (alebo aj dlhšie). Kredity si môžete zakúpiť aj kedykoľvek to uznáte za vhodné.

30 Eur

40 Eur

70 Eur

160 Eur

300 Eur

Design / programovanie newsletteru

Chcete jedinečný reklamný email / newsletter?

Nechajte si u nás vyhotoviť jedinečný grafický návrh newsletteru, ktorý nakódujeme a optimalizujeme pre najčastejšie používané emailové aplikácie (Outlook, Apple Mail, Thunderbird, Azet, Gmail atď.). Ak máte grafický návrh pripravený, môžete si objednať len nakódovanie a optimalizáciu newsletteru z Vami dodanej grafickej predlohy.

400 Eur

250 Eur

Individuálne školenie

Máte záujem o individuálne školenie?

Ak Vám nebudú postačovať videomanuály, ktoré získate spoločne s Vašim Mailissimo účtom, môžete si objednať odborné školenie u nás. Počas 3-hodinového školenia Vás prevedieme základnými a pokročilými funkciami systému a ukážeme si jeho fungovanie v praxi.

200 Eur

Formulár na zber emailových adries

Chcete vytvoriť formulár na zber emailov?

Výhodou systému Mailissimo je možnosť prepojiť databázu v systéme s Vašou webovou stránkou. Emailové adresy užívateľov zaregistrovaných na webe sa tak budú automaticky prenášať do Vašej databázy v systéme Mailissimo. V prípade, ak máte záujem o vytvorenie formulára (toto je samozrejme možné aj vo Vašej vlastnej réžii), takýto formulár pre Vás vytvoríme a upravíme podľa vzoru Vašej stránky. Pripravený formulár si budete môcť následne umiestniť na Vašu stránku (ideálne, ak Vám s týmto úkonom pomôže Váš správca webu).

30 Eur

Telefonická podpora

Máte záujem o telefonickú podporu / konzultácie?

Je možné, že v začiatkoch práce so systémom Mailissimo budete chcieť poradiť alebo pomôcť s jeho používaním. K dispozícii Vám bude náš odborný personál, ktorý má s email marketingom a prácou v systéme bohaté skúsenosti. Túto službu si môžete objednať aj v budúcnosti.

40 Eur

120 Eur

400 Eur

Vyplňte objednávku

Doplňte Vaše údaje a odošlite predbežnú objednávku

Po odoslaní objednávky túto preskúmame a následne prekonzultujeme s Vami. Ak ste náš existujúci zákazník, uveďte prosím aj Vaše prihlasovacie meno. Budme tak vedieť rýchlejšie aktivovať objednané služby. Ďakujeme.Ešte stále si v práci preposielate emaily?

Prehľad objednávky

Vytvorenie Mailissimo účtu 100 Eur
Kredit na odoslanie 5000 emailov 30 Eur
Kredit na odoslanie 10000 emailov 40 Eur
Kredit na odoslanie 20000 emailov 70 Eur
Kredit na odoslanie 50000 emailov 160 Eur
Kredit na odoslanie 100000 emailov 300 Eur
Návrh a príprava newsletteru 400 Eur
Príprava newsletteru (Váš design) 250 Eur
Odborné školenie u nás 200 Eur
Vytvoriť formulár na zber emailov 30 Eur
Telefonická podpora - 1 hod 40 Eur
Telefonická podpora - 3 hod 120 Eur
Telefonická podpora - 10 hod 400 Eur
Vaša objednávka je zatiaľ prázdna
Celkom (bez DPH)