Email marketing a posielanie newsletterov

Email sa stal neoddeliteľnou súčasťou každodenného života, populárnejšou ako rozhlas alebo televízia. Je ideálnym komunikačným a reklamným médiom. V porovnaní s inými formami reklamy je email marketing rýchly, adresný a predovšetkým vyžiadaný.

Komerčný direct e-mail

Email marketing je marketingový nástroj využívajúci e-mail ako médium. Oproti ostatným formám reklamy, komerčný direct e-mail má veľkú výhodu - vyžiadanosť. Kedže si reklamné e-maily a posielanie newsletterov vyžiadali samotní príjemci, ich efekt je neporovnateľný s inými formami reklamy.

Výhody email marketingu

Vďaka výbornej odozve emailovej reklamy a nízkej cene realizácie kampaní má email marketing a posielanie newsletterov najvyššiu návratnosť investícií. Navyše, s dobrou stratégiou dokážete v krátkom čase vybudovať veľkú databázu kontaktov a výrazne rozšíriť záber kampaní.

Email marketing, komerčný direct e-mail, poslelanie newsletterov

Predávajte efektívnejšie. Hneď po SEO je email marketing najefektívnejším a druhým najvýkonnejším generátorom predaja na internete.

Získajte odozvu rýchlo. Viac ako 50% užívateľov internetu si kontroluje email priebežne každý deň, na spätnú odozvu preto nebudete musieť dlho čakať.

Udržujte vzťahy so zákazníkmi. Komerčný direct e-mail a pravidelné posielanie newsletterov sú najlepším nástrojom, ktorý k tomuto môžete využiť.

Buďte rýchlejší ako konkurencia. Našťastie pre Vás, komerčný direct e-mail je u nás stále veľmi podceňovaný. Práve to je vaša konkurenčná výhoda.

Ponúknite ľuďom to, o čo majú záujem. Keďže je email marketing vyžiadaný, ľudia sa budú k nemu stavať inak ako k tradičnej reklame.

Nepodceňujte silu emailu. Väčšina obchodnej komunikácie prebieha cez email, ktorý sa stal zaužívaným komunikačným kanálom.

Ako začať email marketingom?

Ak chcete, aby boli Vaše emailové kampane úspešné, budete potrebovať viac, ako obyčajný emailový klient (Outlook, Thunderbird...). Aby ste mohli vytvárať a odosielať graficky pútavé emaily a newslettery, a vyhodnocovať ich úspešnosť, budete potrebovať nástroj, ktorý Vám to umožní. Práve takýmto je systém určený pre laikov i profesionálov - Mailissimo.

Email marketing je veda

Rovnako ako každé odvetvie, aj email marketing je veda. Aby ste však nemuseli študovať, prinášame Vám praktické rady a návody, ktoré Vám pomôžu vyťažiť z Vašich kampaní maximum. Poradíme Vám, ako si vybudujete databázu emailov, zvýšite doručiteľnosť Vašich správ či motivujete užívateľov čítať vaše emaily. Prečítajte si viac v sekcii Pomoc a podpora.

E-marketing nie je len pre veľkých

Komerčný direct e-mail v žiadnom prípade nie je len pre vyvolených - práve naopak, je dostupný pre každého a teraz dokonca lacnejší, ako reklama v inzertných novinách.

Pre každú oblasť (a eshopy povinne)

Nezáleží, v akej oblasti pôsobíte, email marketing je vhodný pre každého.

Mailissimo - multifunkčný švajciarsky nožík email marketingu

Mailissimo Vám umožní budovať databázu emailov, pripravovať, odosielať a vyhodnocovať emailové kampane a automatizovať veľkú časť činností spojených s email marketingom. Vďaka systému Mailissimo dokážete posielať profesionálne vyzerajúce emailové kampane aj bez skúseností, bez grafikov, marketérov a technikov. A to všetko za menej ako jednu hodinu práce (v tomto čase nie je zahrnutá príprava obsahu Vašej kampane). Posielanie newsletterov a direct e-mail kampaní nebolo nikdy jednoduchšie.

Informačný systém, ktorý používame aj v KREA