Mailissimo - Profesionálny e-mail marketing systém

Prišiel Vám pútavý reklamný e-mail alebo newsletter a Vás napadlo, že by ste podobný formát vedeli využiť aj pre vlastné účely? Práve na výrobu a rozposielanie reklamných emailov slúži Mailissimo - program na rozposielanie e-mailov. Teraz budete môcť, aj bez skúseností, realizovať profesionálne e-mailové kampane a využívať širokú paletu ďalších užitočných nástrojov.

Databáza emailov - aktuálna, bez práce

Udržiavať databázu emailových kontaktov (mailing list) aktuálnu je pracnejšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Okrem vyraďovania užívateľov, ktorí o to požiadali, musíte pri pridávaní nových kontaktov kontrolovať, či sa už v databáze nenachádzajú (aby ste sa vyhli duplicitným správam). Náš program na rozposielanie e-mailov vykoná všetky tieto úkony za Vás.

E-mailové kampane odoslané načas

Odosielať reklamné e-maily a newslettery prostredníctvom e-mailového klienta (napr. Outlook) môže narobiť viac škody, ako osohu. Najčastejším problémom je nemožnosť odoslať naraz väčšie množstvo e-mailov, skontrolovať ich doručiteľnosť a popularitu, prípadne správnosť ich zobrazenia príjemcom. To je však vďaka Mailissimu minulosťou.

Mailissimo - Profesionálny e-mail marketing systém

Ukážky administrácie systému Mailissimo

E-mail marketing systém Mailissimo môžete používať z ľubovolného počítača s pripojením na internet a moderným internetovým prehliadačom.

Zahoďte starosti za hlavu. Pripravte kampaň a naplánujte jej odoslanie vo Vami určených
intervaloch - kľudne aj na rok dopredu.

Udržujte databázu e-mailov aktuálnu. Náš program na rozposielanie e-mailov sa sám postará o nefunkčné adresy a nedoručné správy.

Zvýšte výkonnosť Vašich kampaní A/B testovaním. Odošlite niekoľko testovacích verzií e-mailov a ďalej používajte ten, ktorý sa najlepšie osvedčí.

Spoznajte správanie príjemcov Vašich kampaní. Sledujte, ci Vašu správu otvorili, klikli na konkrétny odkaz v nej alebo ju preposlali svojim priateľom.

Nechajte automat pracovať za Vás. Náš program na rozposielanie e-mailov automaticky zareaguje na reakcie čitateľov (napr. kliknutie na konkrétny odkaz).

Získajte spätnú väzbu. Prostredníctvom drag&drop editora vytvárajte ankety a prieskumy a vyhodnocujte ich výstupy v prehľadných grafoch.

Znížte náklady. Namiesto zdĺhavej a komplikovanej prípravy e-mailovej šablóny na mieru si môžete vybrať z viac ako 100 hotových šablón.

Odosielajte personalizované e-maily. Prostredníctvom značiek môžete personalizovať správy doplnením oslovenia, názvu firmy, veku atď.

Importujte a exportujte. Ak potrebujete do systému nahrať nové kontakty (prípadne ich exportovať), môžete využiť rýchly import / export z Excelu (CSV).

Pripravujte kampane ako vo Worde. Prostredníctvom vizuálneho editora môžete rýchlo upraviť alebo doplniť obsah e-mailov a newsletterov.

Zvládnite systém ako profesionál. Aby sme Vám pomohli s obsluhou, pripravili sme tipy a videonávody, ku ktorým sa môžete kedykoľvek vrátiť.

Plaťte len toľko, koľko mailov odošlete. Vďaka výhodnej cene za e-mail - už od 0,0029 Eur bez DPH za každého príjemcu. Pozrite si náš cenník.

Poskytnete mi aj e-mailové adresy (databázy)?

Nie. Súčasťou systému Mailissimo nie je databáza (zoznam) e-mailových adries. E-mailové adresy neposkytujeme a nepredávame—budete si ich dodávať z vlastných, legitímnych zdrojov (zákazníci, užívatelia zaregistrovaní na webe...). Nedovoľujeme používanie zakúpených adries, ktorých užívatelia Vám nedali súhlas na zasielanie reklamných materiálov.

Je potrebné dlhodobo sa viazať?

Nie. Za používanie e-mail marketingového systému Mailissimo platíte podľa toho, ako aktívne ho používate (koľko e-mailov prostredníctvom neho zasielate).

Nie ste nijakým spôsobom viazaní a systém môžete prestať kedykoľvek používať. Ak sa v budúcnosti rozhodnete systém opätovne používať, stačí, ak si dobijete Váš kredit na zasielanie emailov.

Môžete mi poskytnúť demo prístup?

Áno. V prípade, ak vážne uvažujete o našom programe na rozposielanie e-mailov, radi Vám poskytneme 3-dňový demo prístup.

Môžem všetko zveriť Vám?

Samozrejme. Pomôžeme Vám s prípravou vizuálov a obsahu, ako aj realizáciou kampaní. Poradíme Vám tiež, ako získať viac kontaktov.

Budú moje údaje a databáza e-mailových kontaktov v bezpečí?

Áno. Naše servery sú dôkladne zabezpečené a umiestnené v chránenom web hostingovom centre monitorovanom kamerovým systémom. Prístup k databáze systému je možný len lokálne z aplikácie Mailissimo, vďaka čomu je databáza chránená proti prípadným útokom zvonka. Klientská aplikácia je prístupná na samostatnej doméne a serveri (nie mailissimo.sk), čím sa ďalej znižuje riziko prípadných útokov na systém. K aplikácii majú obmedzený prístup aj naši interní zamestnanci, ktorí do databázy pristupujú len v prípade aktualizácií systému. Náš program na rozposielanie e-mailov je bezpečná voľba pre váš e-mail marketing.

Ako dobre poznáte svojich klientov?